اندازه گیری و کنترل کیفی, نمایندگی ها

شرکت میتوتویو

Mitutoyo

شرکت میتوتویو

شرکت میتوتویو ژاپن یکی از پیشگامان تولید و عرضه ابزار و ادوات اندازه گیری دقیق در جهان می باشد.این تولیدات طیف گسترده ای از محصولات شامل تجهیزات اندازه گیری ابعاد مانند انواع میکرومتر، انواع کولیس، ساعتهای اندیکار در انواع و کاربردهای مختلف و همچنین ابزارهای سختی سنجی، ماشین آلات اندازه گیری نوری و ادوات اندازه گیری محوری 3D را شامل می شود.

شرکت میتوتویو در ۲۲ اکتبر ۱۹۳۴ توسط آقای نوماتا و به صورت تک محصولی با تمرکز بر تولید میکرومتر تاسیس شد. در آن زمان فلسفه شرکت بر این بود تا بتواند میکرومترهایی مرغوب و در تعداد بالا برای عرضه به صنایع تولید کند. این استراتژی کاری برای سالها سرلوحه شرکت بود و تولید ابزارهای اندازی ابعادی مکانیکی از جمله انواع کولیسها و ساعتهای اندیکاتور رانیز بعدها به تولیدات خود افزود.

طی سالهای ۱۹۷۰ ابزارهای اندازه گیری دیجیتال همه گیر شدند و به همین منظور شرکت میتوتویو تولید ابزارهای اندازه گیری دقیق دیجیتال را به محصولات خود افزود. بعدها گستره تولیدات خود را به ادوات فوق دقیق، میکروسکوپهای فوق العاده حساس برای بازبینی سطوح کار، دستگاههای سی ام ام (CMM)، دستگاه کنترل آماری فرایندها (SPC) افزایش داد. شرکت میتوتویو یکی از پیشگامان تولید و تجهیز ادوات اندازه گیری با قابلیت خروج اطلاعات، پرابهای انتقال اطلاعات و اپلیکیشن های مخصوص فراوری و آنالیز داده ها می باشد و در این ضمینه خدمات شایانی برای علم اندازه گیری فراهم کرده است.

شبکه فروش شرکت میتوتویو شامل تعداد قابل توجه ای از دفاتر فروش و خدمات پس از فروش در بیش از ۱۰۰ کشور مختلف می باشد. هدف اصلی میتوتویو بر ارائه بهترین محصول قابل تولید بنا شده و از اولین سالهای آغاز بکار شرکت در ۱۹۳۴ میلادی تا به امروز که در سطح جهانی شرکت میتوتویو یکی از شناخته شده ترین تولید کنندگان ابزارهای اندازه گیری می باشد بدون خدشه ای به هدف خود پایبند بوده و هست.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقلام موجود در انبار، فروشگاه آذرصنعت و یا مشاوره فنی با ما تماس بگیرید.

با تشکر

شرکت آذر صنعت